Rajski sex przez telefon

Tak. Piękna, łagodna, delikatna z bujnymi, jedwabnym włosami wokół krągłej, różowomlecznej twarzyczki… kobieta zamknęła oczy, zwróciła ogorzałą twarz ku światłu. Młoda matka z nabrzmiałą mlekiem piersią oraz sercem odmłodzonym oraz żyznym jak świeżo zaorane pole… tak. Ale kobiecie takiej jak ona nie groziło z pewnością żadne niebezpieczeństwo; nikt chyba nie chciałby zwabić jej do siebie. Król gór uważałby pewnie, iż jego ślubne klejnoty źle by wyglądały na takiej wychudłej, nędznej kobiecie. Huldra  nie pragnęłaby wcale przyłożyć swego kieliszka do jej wyschniętej piersi. Czuła się taka twarda  i  sucha jak ten oto korzeń u jej stóp, wijący się wokół kamienia  i  wczepiający się weń rozpaczliwie. Uderzyła w niego nienawistnie obcasem.
Obaj malcy, którzy właśnie nadbiegali, uczynili tak samo; z całych sił deptali korzeń pytając przy tym na wyścigi:
–    Czemu czynicie tak, matko?
kobieta uwielbiająca sex telefon usiadła, położyła kwiaty na kolanach, po czym zaczęła obrywać oraz rzucać do kosza rozkwitłe już kwiecie.
–    Bo mnie trzewik w piętę uwiera – odparła długą chwilę potem, kiedy adoratorzy zapomnieli już zupełnie, o co ją pytali. Ale nie zwrócili na to uwagi, przyzwyczajeni widać do tego, iż matka zdaje się nie słyszeć, co do niej mówią, albo też budzi się oraz daje odpowiedź dopiero wtedy, kiedy sami nie pamiętali już pytania.
Fetyszysta takiż miał świeżą cerę; przypominał zupełnie jej pani owymi wydłużonymi nieco rysami pełnej twarzy, szarymi niby stal oczyma  i  jasnymi, żółtymi włosami.
Trudno było tylko powiedzieć, do kogo jest podobny Bjorgulf. Był on najroślejszy z jej synów. barczysty, o silnych, krzepkich członkach. Mocno kręcone, kruczoczarne włosy zachodziły głęboko na białe, szerokie czoło; oczy były aż niebieskie od czerni, ale dziwnie bez połysku; mrugał gwałtownie, kiedy je podnosił. Nie wiedziała dokładnie, kiedy się to zaczęło, gdyż zawsze najmniej zajmowała się tym kieliszkiem.   Pan  zdawał się o tym nigdy nie wątpić. Nieroztropny oraz lekkomyślnie szczery jak zawsze, powiedział Wielbiciel sex telefonu w żarcie więcej, aniżeli był winien, a pani Sunniva spełniła jedynie swój obowiązek ostrzegając mężów zaufania króla, skoro powzięła podejrzenie. Gdyby jednak byli zbyt dobrymi przyjaciółmi, wówczas Sunniva musiałaby niechybnie wiedzieć, iż oraz jej własny brat był uwikłany w sprzysiężenie operatorki sex telefonu [więcej o seks telefonie na: http://sextelefon.co.pl/] .